Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Termostat digjital Honeywell Evohome Y87RFC2074 + router

Kodi i produktit:
192383
EAN:
5025121381314
Fokus:
Sete
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Y87RFC2074
Lansuar:
10 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

188.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Termostati i modelit Evohome ndihmon në mënyrë efikase kontrollimin e nxehtësisë në shtëpinë tuaj. Seti përfshin termostatin Round me model BDR91 dhe pajisjen për internet RFG100. Mund të kontrollohet lehtë përmes pajisjeve si telefon ose tablet me softuerin Honeywell Total Connect Comfort Connected.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121381314
Fokus:
Sete
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Y87RFC2074
Lansuar:
10 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE