Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Termostat Honeywell Evohome Round T87RF2025

Kodi i produktit:
192382
EAN:
5025121381888
Fokus:
Sete
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Y87RF2024
Prodhuesi:
Honeywell

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell Evohome Round është lidhja në mes termostatit Round dhe modulit përforcues BDR91, që shërbejnë për kontrollin e sistemit të ngrohjes në shtëpinë apo zyrën tuaj përmes wireless. Wireless termostati Round mundëson kontrollim të lehtë dhe të thjeshtë të temperaturës në zyrë apo shtëpi. Ka dizajn të bukur dhe modern që përshtatet me cilindo interier. Kontrolli i termostatit është shumë i lehtë, vetëm e rrotulloni unzën në të majtë dhe e zbritni temperaturën, apo e rrotulloni në të djathtë dhe e rrisni temperaturën. Ndërsa njësia përforcuese BDR91 është e dizajnuar për të ndërruar burimet e ngrohjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121381888
Fokus:
Sete
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Y87RF2024
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE