Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Zile Honeywell DC311E, Seria 3, e bardhë

Kodi i produktit:
210474
EAN:
5004100967879
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC311E
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Siguro shtëpinë tuaj me zilen Honeywell DC311E, e cila instalohet tejet lehtë dhe ju njofton me ndriçim dhe zë. Kjo zile ka mundësi të sinkronizimit përmes teknologjisë wireless me 2 taste apo senzorë të sigurisë me mbulueshmëri deri në 150 metra dhe me Honeywell ActivLink përmes së cilëve do të njoftoheni nëse dikush është tek dera juaj. Me Honeywell ju keni mundësinë që të zgjedhni deri në 4 melodi të ndryshme duke ju përshtatur disponimit tuaj. Gjatë natës përveç zërit të ziles Honeywell do të ju njoftoj edhe përmes diodes halogene e cila përshtat ndriçimin me zilen e zgjedhur, kurse gjatë ditës zëri mund të arrijëprej 80 deri në 84 db e mund të dëgjohet deri në 60 metra. Zilja Honeywell operon përmes baterive me jetëgjatësi deri në 2 vjet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5004100967879
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC311E
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE