Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Zile Honeywell DC313E, Seria 3, e bardhë

Kodi i produktit:
210477
EAN:
5004100967909
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC313EP2
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Siguro shtëpinë tuaj me zilen Honeywell DC313E, e cila instalohet tejet lehtë dhe ju njofton me ndriçim dhe zë. Kjo zile ka mundësi të sinkronizimit përmes teknologjisë wireless me 2 taste apo senzorë të sigurisë dhe me Honeywell ActivLink përmes së cilëve do të njoftoheni nëse dikush është tek dera juaj. Kjo zile ka mbulueshmëri të operimit deri në 150 metra. Me Honeywell ju keni mundësinë që të zgjedhni deri në 6 melodi të ndryshme duke ju përshtatur disponimit tuaj. Gjatë natës përveç zërit të ziles Honeywell do të ju njoftoj edhe përmes diodes halogene e cila përshtat ndriçimin me zilen e zgjedhur, kurse gjatë ditës zëri mund të arrijë prej 80db deri në 84db e mund të dëgjohet deri në 64 metra. Veçanti e kësaj serie të Honeywell është priza e integruar në të e cila operon vetëm me energji elektrike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5004100967909
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC313EP2
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE