Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Zile Honeywell DC515EP2, Seria 5, me prizë, e bardhë

Kodi i produktit:
210480
EAN:
5004100967930
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC515EP2
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Siguro shtëpinë tuaj me zilen Honeywell DC515EP2, e cila instalohet tejet lehtë dhe ju njofton me ndriçim dhe zë. Kjo zile ka mundësi të sinkronizimit përmes teknologjisë wireless me katër taste apo senzorë të sigurisë me mbulueshmëri deri në 150 metra dhe me Honeywell ActivLink përmes së cilëve do të njoftoheni nëse dikush është tek dera juaj. Me Honeywell ju keni mundësinë që të zgjedhni deri në 6 melodi të ndryshme duke ju përshtatur disponimit tuaj. Gjatë natës përveç zërit të ziles Honeywell do të ju njoftoj edhe përmes diodes halogene e cila përshtat ndriçimin me zilen e zgjedhur, kurse gjatë ditës zëri mund të arrijë prej 80 deri në 84db e mund të dëgjohet deri në 60 metra. Zilja Honeywell operon përmes baterive me jetëgjatësi deri në 2 vjet apo përmes prizës së integruar në të për furnizim me energji elektrike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5004100967930
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC515EP2
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE