Zile Honeywell DC915ECV, Seria 9, e bardhë

Kodi i produktit:
210483
EAN:
5004100967961
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC915ECV
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Siguro shtëpinë tuaj me zilen Honeywell DC915ECV, e cila instalohet tejet lehtë dhe ju njofton me ndriçim dhe zë. Kjo zile ka mundësi të sinkronizimit përmes teknologjisë wireless me 6 taste apo senzorë të sigurisë me mbulueshmëri deri në 200 metra dhe me Honeywell ActivLink përmes së cilëve do të njoftoheni nëse dikush është tek dera juaj. Me Honeywell ju keni mundësinë që të zgjedhni deri në 8 melodi të ndryshme duke ju përshtatur disponimit tuaj. Gjatë natës përveç zërit të ziles Honeywell do të ju njoftoj edhe përmes diodes halogene e cila përshtat ndriçimin me zilen e zgjedhur, kurse gjatë ditës zëri mund të arrijë deri në 90 db e mund të dëgjohet deri në 100 metra. Zilja Honeywell operon përmes baterive me jetëgjatësi deri në 5 vjet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5004100967961
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC915ECV
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE