Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Zile me Wireless Honeywell DC915EG Series 9, e hirtë

Kodi i produktit:
210482
EAN:
5004100967954
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC915EG
Ngjyra:
Hiri

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zilja me wireless Honeywell Dc915EG është zile e cila mund të lidhet me gjashtë butona apo senzorë të cilët mund t'i mbani me vete në mënyrë që ta dëgjoni zilen kudo që jeni në ambientet e shtëpisë. Ajo është shumë e lehtë për tu instaluar dhe mund të zgjedhni një nga tetë melodi të ndryshme. Rrjeti i ziles i mbulon deri në 200m kurse volumi është 90db e që mund të dëgjohet deri në 100 metra largësi. Bateria operon përmes një baterie e cila ka jetëgjatësi deri në pesë vite.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5004100967954
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC915EG
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE