Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kokë e termostratit Elgato Eve Thermo 2017

Kodi i produktit:
229639
EAN:
4260195391581
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
10EAR1701
Lansuar:
2. 2. 2018
Prodhuesi:
Elgato

Si të porosisim në Gjirafa50?

104.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kurseni energji dhe lehtësoni ngrohjen tuaj me valvulën e radiatorit Eva Thermo 2017, i cili ju lejon të rregulloni temperaturën në shtëpinë tuaj sipas kërkesave tuaja ose planeve. Kokën termostatike Eva Thermo 2017 mund ta kontrolloni me anë të aplikacionit Apple HomeKit në celular ose manualisht përmes ekranit me prekje. Ekran LED për temperaturën aktuale dhe cilësimet. Zbulimi i dritareve të hapura, mbrojtja nga ngrirja dhe Bluetooth me fuqi të ulët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260195391581
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
10EAR1701
Lansuar:
2. 2. 2018
Prodhuesi:
Elgato
Protokol:
Apple HomeKit
Ueb-i i prodhuesit:
Elgato.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE