Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laps për printim Gembird 3D 3DP-PEND3C-01, ABS / PLA

Kodi i produktit:
270245
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar më:
20. 9. 2019
Prodhuesi:
Gembird
Specializimi:
Laps 3D

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lapsi 3D Gembird 3DP-PEND3C-01 është zgjidhja ideale për të punuar me printimin 3D. Me këtë laps 3D, ju lehtë mund të krijoni objekte të ndryshme 3D duke ekstruduar një filament të nxehtë (ABS, PLA, 1.75mm). Filamenti ngurtësohet pothuajse menjëherë dhe kompleton një strukturë të fortë dhe të qëndrueshme. Diametri i pipëzës është 0.90 mm. Ekziston edhe një ekran LED që tregon temperaturën dhe materialin e filamentit. Pesha është 125 g me dimensione 182 x 45 x 38 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar më:
20. 9. 2019
Prodhuesi:
Gembird
Specializimi:
Laps 3D

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE