Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maskë gjumi për sy Sleepace

Kodi i produktit:
257635
EAN:
6956116200169
Fokusi:
Gjumi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PSY-009
Lansuar më:
23. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një maskë e re e syve që ju ndihmon të flini dhe ju zgjon në mëngjes. Kjo maskë në formë ergonomike, lehtë mbulon sytë tuaj dhe luan muzikë relaksuese. Muzika dhe errësira e saj qetësuese do t'ju ndihmojnë të bini në gjumë natyrshëm. Gjatë gjithë natës, maska me kujdes monitoron aktivitetin tuaj dhe përcakton thellësinë e gjumit tuaj. Natyrisht, maska njeh kur ju bini në gjumë dhe automatikisht zbut muzikën relaksuese, kështu që asgjë nuk do t'ju shqetësojë gjatë gjumit tuaj. Duke e monitoruar ciklin e gjumit dhe aktivitetin tuaj natën, maska e kupton se cila është koha ideale që ju të zgjoheni. Maksa është e bërë prej mëndafshi dhe është shumë e këndshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6956116200169
Fokusi:
Gjumi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PSY-009
Lansuar më:
23. 3. 2019
Prodhuesi:
Sleepace
Ueb-i i prodhuesit:
Mysleepace.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE