Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellës Honeywell ATF700 për njësinë kontrolluese Evohome Touch

Kodi i produktit:
192924
EAN:
5025121381697
Fokus:
Mbajtëse, mbrojtëse, tjera
Kodi i prodhuesit:
HY00031
Lansuar:
17 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell ATF700 është një komplet i mbështjellësve për njësinë kontrolluese Evohome Touch. Me këta mbështjellës, njësia e kontrollit mund të bëhet shumë lehtë pjesë e shtëpisë tuaj të zgjuar. Thjesht zgjedhni njërin mbështjellës dhe vendoseni atë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121381697
Fokus:
Mbajtëse, mbrojtëse, tjera
Kodi i prodhuesit:
HY00031
Lansuar:
17 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE