Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Njësi e kontrollit Honeywell ATF800

Kodi i produktit:
192925
EAN:
5025121381710
Fokus:
Mbajtëse, mbrojtëse, tjera
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HY00032
Lansuar:
17 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell ATF800 mund të vendoset kudo që ju dëshironi. Kjo pajisje ofron shumë fleksibilitet, kontrollon temperaturën, e lehtë për tu instaluar. Pajisja është e dizajnuar për kontrolluesin EvoHome. Kjo pajisje mund të qëndroj në tavolinë dhe falë EvoHome ju nuk do të shkoni asnjëherë në shtëpi dhe ta keni shumë ftohtë apo shumë nxehtë. Dimensionet e pajisjes janë 156 x 106 x 95 mm dhe peshon 303 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121381710
Fokus:
Mbajtëse, mbrojtëse, tjera
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HY00032
Lansuar:
17 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE