Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Njësi kontrolluese Honeywell ATF600

Kodi i produktit:
192513
EAN:
5025121381703
Fokus:
Mbajtëse, mbulesë, tjera
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ATF600
Lansuar:
14 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell ATF600 mund të vendoset në mur. Kjo pajisje ka edhe adapter të energjisë elektrike. Ky sistem përbëhet nga njësia e kontrollit dhe një grumbull i kontrolleve të specializuara që komunikojnë me njëri-tjetrin me wireless. Evohome është i përshtatshëm jo vetëm për ndërtime të reja por edhe ato vendbanime ku ka pasur më herët instalime elektrike, ku sistemi instalues nuk ka nevojë të shtoj lidhje të reja të telave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025121381703
Fokus:
Mbajtëse, mbulesë, tjera
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ATF600
Lansuar:
14 Qershor 2016
Prodhuesi:
Honeywell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE