Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ndërprerës SMART iGET SECURITY M3 - M3P22 - RFID

Kodi i produktit:
215532
EAN:
8594177650783
Fokus:
Komandim, kyçje, çkyçje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M3P22
Pesha [g]:
4,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndërprerësi SMART iGet Security M3 është pajisje shtesë për sistemin iGET Security. Rriteni sigurinë e shtëpisë tuaj me këtë pajisje e cila mund të kontrollohet nga iGET SECURITY M3P13v2 së bashku me çelësin GET SECURITY M3P22, tastierën iGET SECURITY M3P5 dhe aplikacionin për celular iGET SECURITY. Pajisja është gjithnjë në sinkronizim me të gjitha pajisjet tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594177650783
Fokus:
Komandim, kyçje, çkyçje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M3P22
Pesha [g]:
4,1
Prodhuesi:
IGET
Protokol:
Sipas dëshirës

Bashkangjitja Ndërprerës SMART iGET SECURITY M3 - M3P22 - RFID edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE