Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sensor kontrolli Sevenhugs

Kodi i produktit:
202957
Fokus:
Komandim, kyçje, çkyçje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Sevenhugs smart remote
Prodhuesi:
Sevenhugs
Ueb-i i prodhuesit:
Remote.sevenhugs.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

356.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sensori Sevenhugs mundëson kontrollin e pothuajse të gjitha pajisjeve tuaj elektronike në shtëpi, si TV, dritat, kamerat, kondicionerin e ajrit, nxemjen qëndrore, dyert si dhe ju njofton për motin në ditët në vijim. Pajisja mund të kontrolloj me shumë se 25.000 pajisje, si LG, Bose,Philips, Apple TV, Sony e shumë tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Fokus:
Komandim, kyçje, çkyçje
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Sevenhugs smart remote
Prodhuesi:
Sevenhugs
Ueb-i i prodhuesit:
Remote.sevenhugs.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE