Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dritë mini Xiaomi Yeelight

Kodi i produktit:
281483
EAN:
6924922201717
Fluksi i ndriçimit lm:
670
Fuqia dalëse W:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
250

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xiaomi Yeelight Crystal Ceiling Light Mini është një pajisje ndriçimi për korridoret, terracat, vendkalimet dhe sallat tuaja. Ka një diametër 25 cm dhe duket absolutisht e përsosur, plus është rezistent ndaj insekteve. Xiaomi Yeelight Crystal Mini gjithashtu përdor një sensor të dritës për të fikur automatikisht gjatë orëve të ditës, të cilat me siguri do ta vlerësoni si një veçori të kursimit të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6924922201717
Fluksi i ndriçimit lm:
670
Fuqia dalëse W:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
250
Kodi:
988264
Lansuar:
22. 2. 2020
Lartësia mm:
70
Lloji i produktit:
Llambë për tavan
Ngjyra e temperaturës K:
5700
Pesha g:
754
Prodhuesi:
Xiaomi
Trashësia mm:
250

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE