Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llambë Philips Hue, e bardhë dhe me ngjyra - Starter Kit E27

Kodi i produktit:
228866
EAN:
8718696728796
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8718696728796
Lansuar:
12. 1. 2018
Lloji i produktit:
Poç

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
229.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips Hue është sistemi juaj personal i ndriçimit që iu mundëson të kontrolloni dritën dhe të krijoni atmosferën e duhur për çdo moment. Gjithçka është e mundur me Philips Hue Smart Home, me të ju mund të kontrolloni ndriçimin e shtëpisë përmes celularit të mençur, tabletit ose thjeshtë me zërin tuaj. Do të duket se jeni në shtëpi edhe kur nuk jeni. Baza e tërë sistemit Philips Hue është Philips Hue Bridge sepse aty ndodhin të gjitha operacionet dhe vendosja e poçave dhe aksesorëve të tjerë. Ky set iu ofron 3 llamba të bardha dhe me ngjyra (9.5 W, E27, 2700K), një urë lidhëse dhe një ndërprerës. Me të mund të mund të zgjedhni deri në 16 milion ngjyra. Philips Hue është i bazuar në shfrytëzimin efikas të energjisë dhe teknologjinë ZigBee që e kontrollon ndriçimin,

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718696728796
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8718696728796
Lansuar:
12. 1. 2018
Lloji i produktit:
Poç
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE