Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lambë Philips, 9.5W A60

Kodi i produktit:
228860
EAN:
8718696548738
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
929001200103
Lansuar:
12. 1. 2018
Lloji i produktit:
Poç

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips Hue është sistemi juaj personal i ndriqimit që iu mundëson të kontrolloni dritën dhe të krijoni atmosferën e duhur pë çdo moment. Gjithçka është e mundur me Philips Hue smart home, me të ju mund të kontrolloni ndriçimin e shtëpisë përmes telefonit smart, tabletit ose thjeshtë me zërin tuaj. Do të duket se jeni në shtëpi edhe kur nuk jeni. Baza e tërë sistemit Philips Hue është Philips Hue Bridge sepse aty ndodhin të gjitha operacionet dhe vendosja e poçave dhe aksesorëve të tjerë. Lampa Philips Hue White Ambiance 9.5 W (A60) është zgjidhja e duhur për ju. Thjeshtë lidheni lampën me anë të Wi-Fi-së me eko-sistemin Philips Hue dhe pastaj mund ta kontrolli ndriçimin e tij përmes telefonit ose tabletit (iOS dhe Android).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718696548738
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
929001200103
Lansuar:
12. 1. 2018
Lloji i produktit:
Poç
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE