Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llambë e tavanit PHILIPS Still, Hue White, 230V, 1x32W, LED, e zezë

Kodi i produktit:
271807
Besueshmëria:
100 %
Lloji i produktit:
Llambë tavani
Trashësia mm:
391
Temperatura maksimale e dritës K:
6500
Shkalla e mbrojtjes:
IP44

Si të porosisim në Gjirafa50?

164.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një llambë me dizajn elegant, e cila siguron një ndriçim të këndshëm të hapësirave të brendshme. Lidheni atë me Philips Hue Bridge për të krijuar një ndriçim të këndshëm të dhomës. Ju mund të shijoni dritën natyrale të bardhë që do t'ju jap energji. Papritur do të përqendroheni më shumë dhe do të relaksoheni në mënyrë më efektive. Jetëgjatësia është rreth 25 000 orë. Philips Hue është sistemi juaj personal i ndriçimit wireless që ju lejon të kontrolloni me lehtësi dritën dhe të krijoni atmosferën e duhur për çdo moment. Gurëthemeli i saj është Philips Hue Bridge ku zhvillohen të gjitha operacionet, duke lejuar lidhjen e llambave të lehta dhe aksesorëve të tjerë. Zgjidhni nga një gamë e gjerë e produkteve Philips Hue për ta bërë jetën tuaj edhe më të lehtë. Kontrolloni dritat me celular, tablet apo zë. Madje mund të duket se jeni në shtëpi, edhe kur jeni me pushime. Gjithçka është e mundur me shtëpinë e zgjuar Philips Hue. Jeta juaj papritmas do të bëhet më e lehtë. Shijoni një kontroll të lehtë të dritës me prekjen e një butoni. Mund të shfletoni deri në 4 skena të ndryshme të dritës, të zbehta dhe të ndriçuara. Ndërprerësi mute mund të vendoset kudo në një dock të vogël dhe elegant, pa pasur nevojë për kabllo. Mund ta përdorni si telekomandë ose ndërprerës të dritës së murit dhe të shijoni dritën e duhur në çdo moment. Mund të shtoni deri në 10 drita Hue në një ndërprerës / ndryshues të ndriçimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8718696159255
Ekuivalent W:
204
Fluksi i ndriçimit lm:
2400
Fuqia dalëse W:
32
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
391
Jetëgjatësi orë:
25000
Klasa e energjisë:
A +
Kodi:
3261330P7
Komandë:
Lansuar më:
9. 10. 2019
Lartësia mm:
71
Lloji i produktit:
Llambë tavani
Materiali:
Metal, Sintetik
Ndalje graduale e dritës:
Ngjyra e temperaturës K:
2200
Pesha kg:
2.4
Prodhuesi:
Philips
Protokoll:
Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google assistant, Philips HUE
Shkalla e mbrojtjes:
IP44
Temperatura maksimale e dritës K:
6500
Trashësia mm:
391
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE