Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llambë tavoline IMMAX LED në formë të elefantit, rozë

Kodi i produktit:
238077
EAN:
8592957089440
Fluksi i ndriçimit (lm):
350
Fuqia dalëse (W):
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
08944L

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Llambë tavoline IMMAX LED me fuqi 6W, ngjyra të lehtë 2700 - 5300K dhe 32 LED. Ka një jetëgjatësi deri në 50,000 orë, dhe e veçanta e saj është konsumi i ultë i rrymës deri në 80% më pak se llambat e zakonshme. Posedon cilësi të lartë të dritës me një prodhim të fuqishëm prej 350 lumens, kjo llambë do të ndriçoj shumë mirë dhomët tuaj. Poashtu ka një dizajn shumë të bukur, ka përmasat 186x165x371mm dhe peshon 765g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592957089440
Fluksi i ndriçimit (lm):
350
Fuqia dalëse (W):
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
08944L
Lansuar:
14. 6. 2018
Lloji i produktit:
Llambë LED
Ngjyra e temperaturës [K]:
5 300
Prodhuesi:
IMMAX
Voltazhi (V):
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE