Llambë IMMAX LED në formë të qenit, verdhë

Kodi i produktit:
238078
EAN:
8592957089464
Fluksi i ndriçimit (lm):
350
Fuqia dalëse (W):
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
08946L

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Llambat IMMAX LED me fuqi 6W, ngjyra të lehtë 2700 - 5300K dhe 32 LED. Ka një jetëgjatësi deri në 50,000 orë, dhe e veçanta e saj është konsumi i ultë i rrymës deri në 80% më pak se llambat e zakonshme. Posedon cilësi të lartë të dritës me një prodhim të fuqishëm prej 350 lumens, kjo llambë do të ndriçoj shumë mirë dhomët tuaj. Poashtu ka një dizajn shumë të bukur, ka përmasat 186x165x371mm dhe peshon 765g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592957089464
Fluksi i ndriçimit (lm):
350
Fuqia dalëse (W):
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
08946L
Lansuar:
14. 6. 2018
Lloji i produktit:
Llambë LED
Ngjyra e temperaturës [K]:
5 300
Prodhuesi:
IMMAX
Voltazhi (V):
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE