Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llambë IMMAX NEO RECUADRO, Smart, e bardhë

Kodi i produktit:
271634
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
800
Temperatura maksimale e dritës [K]:
6500
Protokol:
Amazon Alexa, Google assistant, Philips HUE, Zigbee 3.0
Prodhuesi:
IMMAX

Si të porosisim në Gjirafa50?

373.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Llambë inteligjente LED me telekomandë. Pamja e saj është katrore dhe qoshet janë të rrumbullakosura. Llamba është e punar nga alumini dhe plastika me cilësi të lartë. Ajo mund të lidhet me portën inteligjente IMMAX NEO për të kontrolluar të gjithë rrjetin e dritës në shtëpi përmes një telekomande ose aplikacioni celular. Kontrolli i largët përmes Zigbee 3.0 është i përfshirë. Ekziston mundësia e zbehjes dhe ndryshimit të hijes së bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592957070424
Fluksi i ndriçimit lm:
4 489
Fuqia dalëse W:
67
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
800
Jetëgjatësi orë:
6 000 000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
07042L
Komandë:
Lansuar:
4. 10. 2019
Lartësia mm:
800
Lloji i produktit:
Llambë për tavan
Materiali:
Metal, plastikë
Ndalje graduale e dritës:
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyra e temperaturës K:
3 333
Prodhuesi:
IMMAX
Protokol:
Amazon Alexa, Google assistant, Philips HUE, Zigbee 3.0
Temperatura maksimale e dritës [K]:
6500
Trashësia mm:
85

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE