Llambë tavoline PHILIPS Wellner, Hue White, 230V, 1x9.5W E27, e bardhë

Kodi i produktit:
253988
EAN:
8718696159118
Ekuivalent [W]:
60
Fluksi i ndriçimit (lm):
806
Fuqia dalëse (W):
9.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

126.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo llambë tavoline - Philips Wellner Hue White Ambiance 9.5W E27 do të ndriçojë shtëpinë tuaj me nuanca të bukura të ngjyrës së bardhë. Hue Philips është sistemi juaj personal i ndriçimit wireless që ju lejon të kontrolloni lehtë dritën dhe të krijoni atmosferën e duhur për çdo moment. Sillni shtëpinë tuaj smart në jetë! Mund të duket sikur jeni në shtëpi, edhe nëse jeni në pushime. Çdo gjë është e mundur me shtëpinë e Philips Hue të zgjuar! Jeta juaj do të jetë më e lehtë. Zbehja e ndriçimit për konsum më të ulët të energjisë është e mundur vetëm me paisjet Philips Hue. Kërkohet një urë Philips Hue. Është i mundur kontrolli "smart" nga shtëpia ose nga larg. Switch-i Philips Hue Wireless Mute Switch është i përfshirë. Karakteristika tjera: - Materiali: prej xhami; - Ngjyra e bardhë; - Jetëgjatësia deri në: 25,000 orë; - Burimi i dritës është i njëjtë si një llambë konvencionale me fuqi 60 W; - Prodhimi i dritës së llambës: 806 lm; - Priza: E27; - Fuqia maksimale e llambës rezervë: 15 W; - Ngjyra e dritës: e bardhë e ftohtë; - Fuqia kryesore: 220-240 V, 50-60 Hz; - Burimi i dritës së klasës së energjisë: LED i integruar dhe llambë e klasës A +; - Llamba është në pëputhje me llambat e klasës A ++ deri në E; - Kodi IP: IP20, ofron mbrojtje ndaj objekteve mbi 12.5 mm, nuk është e papërshkueshme nga uji; - Klasa e mbrojtjes: II - izolim i dyfishtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718696159118
Ekuivalent [W]:
60
Fluksi i ndriçimit (lm):
806
Fuqia dalëse (W):
9.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
268
Jetëgjatësi (orë):
25 000
Kodi:
4440156P7
Lansuar:
7. 2. 2019
Lartësia [mm]:
192
Lloji i produktit:
Chytrá lampa
Ndalje graduale e dritës:
Prodhuesi:
Philips
Trashësia:
E27
Trashësia [mm]:
268
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE