Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llambë Xiaomi Mi Motion-Activated, bardhë

Kodi i produktit:
169045kom
EAN:
6970244526663
Kodi:
AMI574
Lansuar:
5. 12. 2017
Lloji i produktit:
Llambë e mençur
Prodhuesi:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 
Ju kurseni : 12.00   (45%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
45% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni dritën e mençur të natës Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light ju jep ndriçim qetësues gjatë natës, pa pasur nevojë të ndizni dritën e madhe. Kjo dritë ka një kënd të ndjeshëm prej 120 shkallë dhe përgjigjet në një distancë prej 5 deri në 7 metra. Me sensorin e avancuar të dritës dhe teknologjinë infra të kuqe, drita është në gjendje të zbulojë praninë e njeriut dhe mund të aktivizohet automatikisht në mjedise të errëta dhe të ndizet për 15 sekonda. Mund të përzgjidhen ndriçimi 0.7Lm ose 3.8Lm, dhe vjen me temperaturën e ngjyrës 2700K. Produkti funksionon me 3 bateri të llojit AA. Përmasat e dritës janë 84 x 84 x 36 mm. pesha 141 g, dhe instalimi është shumë i thjeshtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970244526663
Kodi:
AMI574
Lansuar:
5. 12. 2017
Lloji i produktit:
Llambë e mençur
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE