Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llambë Xiaomi Mi Yeelight Atmosphere, SMART

Kodi i produktit:
249023
EAN:
6924922200758
Fluksi i ndriçimit (lm):
10
Fuqia dalëse (W):
6.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
17699

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Llambë tavoline Xiaomi Mi Yeelight e bërë në një dizajn modern në formë qiriu, do t'ju shërbejë mirë, të rivitalizoni çdo dhomë dhe rregulloni mirë shtëpinë tuaj! Kjo llambë ka kontroll të prekjes si dhe mund të lidhet me telefonin tuja përmes aplikacionit mobil - përputhet me Android dhe iOS e cila lidhet përmes teknologjisë Bluetooth në distancë deri në 20 metra. Poashtu, llamba me një dizajn solid, ka fuqi prej 10W, dritë prej 1600 K, dhe bateri me kapacitet 2100 mAh për 8 orë ndriçim. Dimensionet e llambës janë 72 mm X 195 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6924922200758
Fluksi i ndriçimit (lm):
10
Fuqia dalëse (W):
6.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
17699
Lansuar:
28. 11. 2018
Lloji i produktit:
Poç
Ngjyra e temperaturës [K]:
1800
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE