Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llambë e programueshme BeeWi, LED, RGB, 11W, E27

Kodi i produktit:
228468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BLR11-E27AW11
Prodhuesi:
BeeWi

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolloni llambën tuaj të mençur me celularin tuaj të mençur përmes Bluetooth deri në 30 metra larg, si dhe nga kudo nëpërmjet lidhjes në internet dhe BeeWi Bluetooth Smart Gateway, që shitet veçmas. Kjo llambë mund të shkëlqejë me 16 milionë ngjyra dhe të ruajë parat tuaja. Llamba është e lehtë për t'u përdorur dhe konfiguruar. Ka gamë të plotë të ngjyrave RGB për atmosferë të shkëlqyer falë ndriçimit, rregullim të zbehjes dhe të temperaturës së bardhë. Poashtu ofron aplikacionin BeeWi që mund ta shkarkoni falas për iOS dhe Android OS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BLR11-E27AW11
Prodhuesi:
BeeWi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE