Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llampë IMMAX NEO TOPAJA, 60cm 47W, e bardhë

Kodi i produktit:
271628
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
600
Temperatura maksimale e dritës [K]:
6500
Protokol:
Amazon Alexa, Google assistant, Philips HUE, Zigbee 3.0
Prodhuesi:
IMMAX

Si të porosisim në Gjirafa50?

376.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo llampë LED me telekomandë përbëhet nga alumini dhe plastika. Mund të kontrollohet edhe përmes aplikacionit telefonik. Ka kapacitet 47W, fluks ndriçimi 2162 lm, temperaturë 2700 - 6500 K. Jetëgjatësia e saj është 50000 orë përdorim. Ka tension hyrës AC 100 - 240 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592957070363
Fluksi i ndriçimit lm:
2 162
Fuqia dalëse W:
47
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
600
Jetëgjatësi orë:
50000
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
07036L
Komandë:
Lansuar:
4. 10. 2019
Lartësia mm:
600
Lloji i produktit:
Llambë për tavan
Materiali:
ABS, alumin
Ndalje graduale e dritës:
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyra e temperaturës K:
2700
Prodhuesi:
IMMAX
Protokol:
Amazon Alexa, Google assistant, Philips HUE, Zigbee 3.0
Temperatura maksimale e dritës [K]:
6500
Varet:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE