Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llampë IMMAX NEO TOPAJA, 60cm 47W, e bardhë

Kodi i produktit:
271628
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
600
Temperatura maksimale e dritës [K]:
6500
Protokol:
Amazon Alexa, Google assistant, Philips HUE, Zigbee 3.0
Prodhuesi:
IMMAX

Si të porosisim në Gjirafa50?

266.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo llampë LED me telekomandë përbëhet nga alumini dhe plastika. Mund të kontrollohet edhe përmes aplikacionit telefonik. Ka kapacitet 47W, fluks ndriçimi 2162 lm, temperaturë 2700 - 6500 K. Jetëgjatësia e saj është 50000 orë përdorim. Ka tension hyrës AC 100 - 240 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592957070363
Fluksi i ndriçimit lm:
2 162
Fuqia dalëse W:
47
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
600
Jetëgjatësi orë:
50000
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
07036L
Komandë:
Lansuar:
4. 10. 2019
Lartësia mm:
600
Lloji i produktit:
Llambë për tavan
Materiali:
ABS, alumin
Ndalje graduale e dritës:
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyra e temperaturës K:
2700
Prodhuesi:
IMMAX
Protokol:
Amazon Alexa, Google assistant, Philips HUE, Zigbee 3.0
Temperatura maksimale e dritës [K]:
6500
Varet:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE