Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llampë VARTA The Secret Life of Pets Motion Sensor

Kodi i produktit:
265683
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4008496988105
Energji:
3 x AAA
Fluksi i ndriçimit lm:
25
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo llampë për fëmijë ka dizajn të animacionit The Secret Life of Pets 2 me katër figura. Ka një vrimë prapa që mundëson montimin e saj në mur. Drita fiket pas 90 sekondash nëse nuk detektohet lëvizje 120 °. Përputhet me rregulloret evropiane të sigurisë për lojëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4008496988105
Energji:
3 x AAA
Fluksi i ndriçimit lm:
25
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
15642101421
Koha e ndriçimit:
17 orë
Lansuar:
31. 7. 2019
Mënyrat e ndriçimit:
2
Ndriçim pas ndaljes:
8 m
Pesha g:
136,4
Prodhuesi:
VARTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE