Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llamp e tavolinës Solight LED 6W, 4500K, e zezë

Kodi i produktit:
237895
EAN:
8592718022327
Fluksi i ndriçimit (lm):
320
Fuqia dalëse (W):
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Solight është kompani e mirënjohur në prodhimin e aksesorëve elektronik të llojeve të ndryshme. Në këtë rast ajo sjell llampën LED të tavolinës të krijuar nga alumini i fuqishëm. Llamp ju mundëson të ndryshoni nivelin e ndriçimit, ka fuqi maksimale prej 6watts, mban ngjyrë 320 lm dhe temperaturë të dritës 4500K, merr fuqi prej portit USB me kapacitet prej 240 voltazh, i përket klasit A + të efiçiencës së energjisë elektrike dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Llamp multifunksionale, me mundesi te mira te adjustments.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592718022327
Fluksi i ndriçimit (lm):
320
Fuqia dalëse (W):
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
WO49-B
Lansuar:
12. 6. 2018
Lartësia [mm]:
400
Lloji i produktit:
Llambë LED
Ngjyra e temperaturës [K]:
4500
Prodhuesi:
Solight
Trashësia [mm]:
165
Voltazhi (V):
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE