Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llamp e tavolinës Solight LED, 8W, 4500K, USB, e zezë

Kodi i produktit:
237897
EAN:
8592718022341
Fluksi i ndriçimit (lm):
400
Fuqia dalëse (W):
8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Solight është kompani e mirënjohur në prodhimin e aksesorëve elektronik të llojeve të ndryshme. Në këtë rast ajo sjell llampën LED të tavolinës të krijuar nga plastika ABS e fuqishme. Llamp ju mundëson të ndryshoni nivelin e ndriçimit, ka fuqi maksimale prej 8 watts, mban ngjyrë 400 lm dhe temperaturë të dritës 4500K, merr fuqi prej portit USB me kapacitet prej 240 voltazh, ka 1x port USB për rimbushje të celularëve (5V, 1000 mA), i përket klasit A + të efiçiencës së energjisë elektrike dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592718022341
Fluksi i ndriçimit (lm):
400
Fuqia dalëse (W):
8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
WO50-B
Lansuar:
12. 6. 2018
Lartësia [mm]:
400
Lloji i produktit:
Llambë LED
Ngjyra e temperaturës [K]:
4500
Prodhuesi:
Solight
Trashësia [mm]:
130
Voltazhi (V):
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE