Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llamp elektrike Philips Hue Go

Kodi i produktit:
237562
EAN:
8718696123096
Fluksi i ndriçimit (lm):
300
Fuqia dalëse (W):
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
20000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
115.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips sjell llapmën elektrike portative që do t'i jep dhomës tuaj një temperaturë të nxehtë dhe të rehatshme në mënyrë që të ndjeheni mirë sa herë të futeni brenda shtëpisë. Gjithënashmëria e dritës duke ju ofruar dritë të bardhë dhe me ngjyra do të plotësoj kërkesat tuaja përsosshmërisht. Aksesori mund të qëndroj e ndezur deri në 3 orë pa ndërprerë, ka deri në 16 milion ngjyra dhe mund të kontrollohet nëpërmjet teknologjisë Hue apo butonit të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718696123096
Fluksi i ndriçimit (lm):
300
Fuqia dalëse (W):
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
20000
Kodi i prodhuesit:
915004576701
Lansuar:
12. 6. 2018
Lloji i produktit:
Llambë
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE