Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llamp Solight LED 6W, 4100K, e zezë

Kodi i produktit:
247029
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592718020101
Fluksi i ndriçimit lm:
300
Fuqia dalëse W:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592718020101
Fluksi i ndriçimit lm:
300
Fuqia dalëse W:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
WO46-B
Lansuar:
20. 10. 2018
Lloji i produktit:
Llambë
Ngjyra e temperaturës K:
2 666
Prodhuesi:
Solight
Voltazhi V:
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE