Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Llampë smart MiPow Playbulb, e bardhë

Kodi i produktit:
189118
EAN:
6945764510249
Fluksi i ndriçimit (lm):
280
Fuqia dalëse (W):
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
97

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 
Ju kurseni : 16.00   (31%)
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LED llamba e mençur është me një madhësi të përshtatshme dhe me shumë karakteristika të cilat do të ju lënë pa fjalë. Kjo llambë ka ngjyra të ndryshme dhe krijon një ambient shumë të rehatshëm dhe të këndshëm në shtëpinë tuaj. Kjo pajisje ka mundësi për të krijuar dhe kontrolluar një grup prej 5 pajisjeve si dhe pajisja mund të funksionoj deri në 10 metra distancë. Dimensionet e saj janë 100 x 57 x 57 mm dhe peshon 97 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6945764510249
Fluksi i ndriçimit (lm):
280
Fuqia dalëse (W):
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
97
Jetëgjatësi (orë):
20000
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
MP-BTL201-WT
Lloji i produktit:
Poç i mençur, poç
Ngjyra e temperaturës [K]:
3000
Prodhuesi:
MiPow
Trashësia:
E26, E27

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE