Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pako për lidhje e dritave Nanoleaf

Kodi i produktit:
237502
EAN:
7400165513002
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NL25-0001
Lansuar:
9. 6. 2018
Lloji i produktit:
Aksesorë

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndriçoni çdo ditë me produktet e Nanoleaf. Sjell mundësi të reja për ndriçim të thjeshtë dhe të përshtatshëm. Të cilat ndryshoni sipas nevojave dhe disponimit tuaj. Çdo produkt i krijuar nga Nanoleaf ka dizajn që përshtatet kudo. Kjo pako ju shërben për montimin e paneleve Nanoleaf. Paketa përmban: 4 lidhëse fleksible, 12 bulona, 12 kunja (pllaka / suva) dhe 12 vida çeliku (pllaka/ suva / dru).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7400165513002
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NL25-0001
Lansuar:
9. 6. 2018
Lloji i produktit:
Aksesorë
Prodhuesi:
Nanoleaf

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE