Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç elektrik Emos LED Classic A60 6W E27, e bardhë neutrale

Kodi i produktit:
268600
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
28. 8. 2019
Prodhuesi:
Emos
Prizë:
E27
Numri i pakove:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky poç elektrikë cilësor ka indeks të ngjyrës > 80, bazë E27, temperaturë 4100K dhe kapacitet 6W me fluks luminoz 470lm. Redukton shpenzimet e energjisë 80% në krahasim me llampat tradicionale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592920080788
Fluksi i ndriçimit lm:
470
Forma e poçit:
Classic A60
Fuqia W:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
60
Jetëgjatësi orë:
30000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
1525733425
Lansuar:
28. 8. 2019
Lartësia mm:
110
Ngjyra e temperaturës K:
2 666
Numri i ndërrimeve të ciklit:
25 000
Numri i pakove:
1
Prizë:
E27
Prodhuesi:
Emos
Voltazhi V:
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE