Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Poç elektrik Philips Hue 6W B39 E14 EU, 2x copë

Kodi i produktit:
237559
Ekuivalent [W]:
40
Fuqia dalëse (W):
6.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
25 000
Klasa e energjisë:
A+

Si të porosisim në Gjirafa50?

128.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips Hue është poç elektrik që ju sjell një mori ngjyrash të bukura me pafundësi të konfigurimeve të ndryshme. Shndërrojeni dhe modelojeni shtëpinë sipas imazhit të cilin e keni imagjinuar dhe përfitoni nga poçi elektrik që ju plotëson ato kërkesa. Aksesori mban deri në 16 milion ngjyra, ka efiçiencë të energjisë të klasit A +, harxhon 6.5 W rrymë dhe ka jetëgjatësi der në 25.000 orë të përdorimit. Në pako vijnë 2 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ekuivalent [W]:
40
Fuqia dalëse (W):
6.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
25 000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
929001301302
Lansuar:
12. 6. 2018
Lloji i produktit:
Poç i mençur
Numri i ndërrimeve të ciklit:
6 000 000
Prodhuesi:
Philips
Trashësia:
E14
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE