Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç elektrik VOCOlinc L3, 850lm, E27, i bardhë

Kodi i produktit:
270803
Besueshmëria:
86 %
Ndalje graduale e dritës:
Voltazhi V:
230
Ueb-i i prodhuesit:
Vocolinc.com
Trashësia:
E27

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky poç elektrik RGB ka formë klasike. Baza e tij është E27 dhe ka kapacitet 9.5 W. Është ekuivalent me poçin 60 W. Fluksi i tij i ndriçimit ka vlerë 850 lm ndërsa temperatura e dritës është 2200 K. Mbështet asistencën zanore: Google Assistant, Amazon Alexa, Apple HomeKit. Ka jetëgjatësi 25 000 orë përdorim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
86 %
EAN:
7582773920202
Ekuivalent W:
60
Fluksi i ndriçimit lm:
850
Forma e poçit:
Poç klasik
Fuqia dalëse W:
9.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi orë:
25 000
Kontollim zanor:
Lansuar:
24. 9. 2019
Lloji i produktit:
Poç
Ndalje graduale e dritës:
Ngjyra e temperaturës K:
2200
Prodhuesi:
VOCOlinc
Protokol:
Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google assistant
RGB:
Temperatura maksimale e dritës [K]:
7000
Trashësia:
E27
Ueb-i i prodhuesit:
Vocolinc.com
Voltazhi V:
230
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE