Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Poç elektrik Xiaomi Mi LED Smart

Kodi i produktit:
259979
EAN:
6934177706370
Fluksi i ndriçimit [lm]:
600
Forma e poçit:
Poç klasik
Fuqia dalëse [W]:
9,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Poçi elektrik Xiaomi Mi LED Smart është një poç i lehtë që ju jep pikërisht atë që ju nevojitet. Ngjyra e dritës ka një ndikim të fortë në shqisat njerëzore. Ajo mund të stimulojë sistemin nervor dhe të ndikojë ndjeshëm në gjendjen emocionale dhe mendore. Temperaturat e ndryshme të ngjyrave mund të përmirësojnë gjithashtu cilësinë e jetës njerëzore. Rritja e ngadaltë e intensitetit të dritës mund të përmirësojë gjendjen tuaj, por gjithashtu të bëjë të ndiheni më rehat. Poçi është i pajisur me një strukturë optike profesionale të kombinuar me LED me cilësi të lartë, duke krijuar një burim të qëndrueshëm drite pa ndonjë dridhje që i jep syve tuaj mbrojtjen më të madhe të mundshme. Poçi lëshon dritë në një gamë të ngjyrave që varion nga 1700K në 6500K, kjo gamë është plotësisht e rregullueshme. Drita mund të ndryshohet sipas disponimit. (Temperaturat e ngjyrave mbi 5300K mund të përmirësojnë përqendrimin dhe të ndihmojnë në ruajtjen e fokusit.) Me ndihmën e Wi-Fi në shtëpinë tuaj, ju mund të lidheni me poçin nëpërmjet telefonit tuaj dhe të kontrolloni dritën me një prekje të vetme. Ky poç ka një jetëgjatësi deri në 11 vjet dhe është i pajtueshëm me Google Assistant.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6934177706370
Fluksi i ndriçimit [lm]:
600
Forma e poçit:
Poç klasik
Fuqia dalëse [W]:
9,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
55
Jetëgjatësi [orë]:
25 000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
21024
Lansuar:
25. 4. 2019
Lartësia mm:
120
Lloji i produktit:
Poç LED
Ndalje graduale e dritës:
Trashësia:
E27

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE