Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç elektrik Xiaomi Yeelight Smart LED Smart, e bardhë

Kodi i produktit:
281468
Besueshmëria:
100 %
Lloji i produktit:
Poç
Trashësia:
E27
Temperatura maksimale e dritës [K]:
6500
RGB:

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Poç elektrik smart LED, me mbështetje për Wi-Fi dhe rregullim të temperaturës së ngjyrës prej 1700K - 6500 K. Fuqia e tij është 10 W, shkëlqimi 800 lm. Jetëgjatësia deri në 25,000 orë. Priza E26 / E27. Poçi kontrollohet përmes aplikacionit celular Yeelight App ose me asistentët e zërit si Amazon Alexa dhe Google Assistant.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
608887786316
Fluksi i ndriçimit lm:
800
Forma e poçit:
Poç klasik
Fuqia dalëse W:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi orë:
25 000
Kodi:
988251
Lansuar:
21. 2. 2020
Lloji i produktit:
Poç
Ndalje graduale e dritës:
Ngjyra e temperaturës K:
1700
Prodhuesi:
Xiaomi
RGB:
Temperatura maksimale e dritës [K]:
6500
Trashësia:
E27
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE