Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç LED TP-LINK KL130, Smart, Wi-Fi, 2700K-9000K, E27, 10.5W (60W)

Kodi i produktit:
262618
Fluksi i ndriçimit [lm]:
800
Ndalje graduale e dritës:
Voltazhi [V]:
230
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Trashësia:
E27

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Krijo atmosferën e duhur me një poç të ndjeshëm Kasa Smart TP-LINK KL130. Ju mund ta kontrolloni atë nga distanca nga celulari juaj i mençur ose nga zëri duke përdorur asistentët, vendosni dhe çaktivizoni oraret ose krijoni skenarë të atmosferës për situata të ndryshme. KL130 mund të integrohet plotësisht në sistemin elektronik Kasa Smart. Ky poç Kasa Smart ka një gamë të rregullimit të shkëlqimit nga 1% në 100%. Ju gjithmonë krijoni shkëlqimin e duhur për çdo gjendje shpirtërore apo aktivitet. Ju mund të planifikoni të aktivizoni ose fikni llambën e dritës ose të krijoni një skenar për poçe të shumta dhe t'i kontrolloni së bashku. Gjithçka që ju duhet të bëni është të lidhni llambën me një rrjet të sigurt Wi-Fi dhe ta kontrolloni atë me aplikacionin celular Kasa Smart. Çdo gjë është shumë e thjeshtë dhe nuk ka nevojë për një hub apo pajisje të tjera. Me Amazon Alexa, Google Asistent ose Microsoft Cortana, mund të kontrolloni llambën me komanda të thjeshta zanore. Ky poç ka fluks ndriçimi prej 800 lumen, fuqi 10.5 W, temperaturë të ngjyrave 2500 - 9000 K, si dhe 2.4 GHz WiFi b / g / n të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Fluksi i ndriçimit [lm]:
800
Forma e poçit:
Poç klasik
Fuqia dalëse [W]:
10,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
60
Kodi:
KL130
Lansuar:
11. 6. 2019
Lartësia mm:
118
Lloji i produktit:
Poç
Ndalje graduale e dritës:
Ngjyra e temperaturës [K]:
1 1703 333
Prodhuesi:
TP-LINK
RGB:
Trashësia:
E27
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Voltazhi [V]:
230
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE