Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç elektrik Philips Hue White Ambiance 5.5W GU10

Kodi i produktit:
228861
EAN:
8718696598283
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
929001257601
Lansuar:
12. 1. 2018
Prodhuesi:
Philips

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips Hue është sistemi juaj personal i ndriqimit që iu mundëson të kontrolloni dritën dhe të krijoni atmosferën e duhur pë çdo moment. Gjithçka është e mundur me Philips Hue smart home, me të ju mund të kontrolloni ndriçimin e shtëpisë përmes telefonit smart, tabletit ose thjeshtë me zërin tuaj. Do të duket se jeni në shtëpi edhe kur nuk jeni. Baza e tërë sistemit Philips Hue është Philips Hue Bridge sepse aty ndodhin të gjitha operacionet dhe vendosja e poçave dhe aksesorëve të tjerë. Poçi Philips Hue Ambiance GU10 me fuqi 5.5 W dhe temperaturë 2200-6500 me njgyrë të bardhë është zgjidhja perfekte për ju. Philips Hue është i bazuar në shfrytëzimin efikas të energjisë dhe teknologjinë ZigBee që e kontrollon ndriçimin,

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718696598283
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
929001257601
Lansuar:
12. 1. 2018
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE