Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç elektrik smart Philips Hue White 9W E27

Kodi i produktit:
228864
EAN:
8718696449578
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
929001137003
Lansuar:
12. 1. 2018
Lloji i produktit:
Poç

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips Hue është sistemi juaj personal i ndriqimit që iu mundëson të kontrolloni dritën dhe të krijoni atmosferën e duhur pë çdo moment. Gjithçka është e mundur me Philips Hue smart home, me të ju mund të kontrolloni ndriçimin e shtëpisë përmes telefonit smart ose tabletit tuaj. Do të duket se jeni në shtëpi edhe kur nuk jeni. Baza e tërë sistemit Philips Hue është Philips Hue Bridge sepse aty ndodhin të gjitha operacionet dhe vendosja e poçave dhe aksesorëve të tjerë. Poçi Philips Hue White 9W E27 (2700K) është i duhuri për ju. Poçin mund t'a lidhni me Wi-Fi përmes Philips Hue në Philips Hue eco-system.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718696449578
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
929001137003
Lansuar:
12. 1. 2018
Lloji i produktit:
Poç
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE