Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Poç eletrik TPLINK, Wi-Fi, A19 LED, 60W, 2500K - 9000K

Kodi i produktit:
211549
EAN:
6935364095826
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
LB130
Pesha [g]:
175
Prodhuesi:
TP-LINK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Poç elektrik SMART me aftësinë për të ndryshuar ngjyrat. Mund të kontrollohet nga çdokund nëpërmjet aplikacionit Kasa në tabletin apo telefonin tuaj (iOS, Android). Mund të rregulloni ngjyrën e dritës dhe temperaturën e saj nga e bardha e butë (2500 K) deri në dritë të ditës (9000 K). Duke e lidhur me Amazon apo Alexa, poçi mund të kontrollohet me zë. Ke mundësinë e kontrollimit të konsumimit të energjisë çdokund. Mund të ulësh shpenzimin e rrymës deri në 80% pa ndikuar në kualitetin apo sasinë e dritë në krahasim me një poç normal me fuqi 60 W. Poçi mund të lidhet edhe me teknologjinë Wi-Fi. TPLINK sjell në treg poçin elektrik Smart, i cili mund të kontrollohet nga çdokund nëpërmjet aplikacionit Kasa në tabletin apo telefonin tuaj (iOS 8+, Android 4.1+). Poashtu, komandohet përmes teknologjisë Wi-Fi, kurse nëse sinkronizohet me pajisjet Amazon apo Alexa, ky poç mund të komandohet edhe me komandime zanore ngado që jeni në shtëpi. Poçi TPLINK ju lejon që të përshtatni ngjyrën e dritës dhe temperaturën e saj sipas dëshirës duke ju përshatur ambientit që jeni dhe disponimit tuaj. Me TPLINK, poashtu, keni mundësinë e kontrollimit të konsumimit të energjisë ngado që je, vetëm me një të shtypur mund të ndezni e fikni dritat kurdo që dëshironi, të caktoni orarin për ndezjen dhe fikjen e tyre, si dhe të imitoni ndriçimin e diellit duke u ndezur ngadalë. Me TPLINK ju do të shpenzoni 80% më pak energji pa ndikuar në kualitetin apo sasinë e dritë në krahasim me një poç normal me fuqi 60 W. Kapaciteti i ndriçimit i këtij poçi arrinë deri në 800 lumens, kurse ngjyra e ndriçimit prej të bardhës së lehtë 2500K deri në të bardhë të ndezët 9000K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364095826
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
LB130
Pesha [g]:
175
Prodhuesi:
TP-LINK
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE