Poç TPLINK, Wi-Fi, A19 LED, 50W, 2700K

Kodi i produktit:
211546
EAN:
6935364022006
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
LB100
Pesha [g]:
105
Prodhuesi:
TP-LINK

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TPLINK sjell në treg poçin elektrik Smart, i cili mund të kontrollohet nga çdokund nëpërmjet aplikacionit Kasa në tabletin apo telefonin tuaj (iOS 8+, Android 4.1+). Poashtu, komandohet përmes teknologjisë Wi-Fi, kurse nëse sinkronizohet me pajisjet Amazon apo Alexa, ky poç mund të komandohet edhe me komandime zanore ngado që jeni në shtëpi. Poçi TPLINK ju lejon që të përshtatni ngjyrën e dritës dhe temperaturën e saj sipas dëshirës duke ju përshatur ambientit që jeni dhe disponimit tuaj. Me TPLINK, poashtu, keni mundësinë e kontrollimit të konsumimit të energjisë ngado që je, vetëm me një të shtypur mund të ndezni e fikni dritat kurdo që dëshironi, të caktoni orarin për ndezjen dhe fikjen e tyre, si dhe të imitoni ndriçimin e diellit duke u ndezur ngadalë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364022006
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
LB100
Pesha [g]:
105
Prodhuesi:
TP-LINK
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE