Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirit ndriçues i programueshëm LED RBG, BeeWi, Bluetooth, 2m

Kodi i produktit:
228466
EAN:
3415547800070
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BLCSC-C2ESW11
Prodhuesi:
BeeWi

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BeeWi ju ofron një gamë të gjerë të pajisjeve Smarthome që t'ju shoqërojë çdo ditë. Këto janë pajisje të thjeshta që janë instaluar dhe kontrolluar nga celulari juaj i mençur ose tableti. Në shtëpinë tuaj ju do të jetoni edhe më të qetë! Ky shirit ndriçues është 2 metra i gjate. Shkëlqimi është 340 lumens. Jetëgjatësia deri në 50.000 orë. Ai ju ofron 16 milion ngjyra dhe ndriçim të rregullueshëm. Kontrolli i drejtpërdrejtë mund të bëhet nëpërmjet teknologjisë Bluetooth Smart 4.0, deri në 30 metra. Ka mundësi për lidhje direkte me celularë të mençur dhe tabletë Android dhe iPhone / iPad. Lidhet me internet përmes BeeWi Smart Gateway (e cila shitet veçmas). Është në përputhje me aplikacionin BeeWi, i cili ka përditësim të lehtë për përmirësimin e ardhshëm. Ju keni mundësi për të shtuar deri në 3 shirita, secili me një gjatësi prej 2 metrash. Në paketë përfshihet edhe përshtatësi i energjisë Euro 12V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3415547800070
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BLCSC-C2ESW11
Prodhuesi:
BeeWi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE