Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirit me drita LED Revogi, 3m

Kodi i produktit:
203787
EAN:
6922572580381
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RE00005
Lansuar:
9 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Revogi

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Zbukuroni shtëpinë tuaj me këtë shirit drite Revogi. Ky shirit shërben për zbukurimin e vendeve të ndryshme me drita të shkëlqyeshme. Ju mund të kontrolloni shumë lehtë këtë pajisje përmes telefonit apo tabletit tuaj për t'i ndërruar dritat sipas shijes apo fikur ato. Kjo pajisje gjithashtu mundëson ndezjen apo fikjen në kohë të caktuar. Ky shirit ka mundësi zgjedhjeje deri në 16 milion ngjyra si dhe është 3 metra e gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6922572580381
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RE00005
Lansuar:
9 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
Revogi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE