Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngrohës i mençur Xiaomi Mi, i bardhë

Kodi i produktit:
235679
EAN:
6970244526793
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
16126
Lansuar:
11. 5. 2018
Prodhuesi:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ngrohësi Xiaomi Mi Smart me fuqi 1800 W, për ngrohjen e ujët në mënyrë të sigurt dhe të pastër. Komponentet janë të krijuara nga çeliku inoks. Termostati me cilësi të lartë STRIX ka një jetë të gjatë shërbimi. Poashtu ka kapak që hapet, trup me izolim termik dhe ka mbrojtje të trefishtë të sigurisë. Drita LED shërben si tregues i temperaturës së ujit, mundëson kontrollim me telefon celular në sajë të teknologjisë Bluetooth. Ky produkt ka kapacitet prej 1.5L, dimensione 216 x 152 x 252 mm dhe peshon vetëm 1,1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6970244526793
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
16126
Lansuar:
11. 5. 2018
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE