Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Makinë thithëse Neato Robotics Botvac D4 Connected

Kodi i produktit:
257867
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
319
Koha e karikimit [min]:
100
Koha e pastrimit [min]:
75
Komandë në pajisje:

Si të porosisim në Gjirafa50?

723.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 60.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Neato Botvac D4 Connected ofron një teknologji të përparuar robotike në çdo shtëpi. Pastruesit e rinj të Neato janë ndër pastruesit më të zgjuar dhe më të fuqishëm të robotëve në treg. Është i pajisur me thithje me performancë të lartë 19 CFM. Kontrollohet me aplikacionin celular, Amazon Echo dhe Google Home. I përshtatshëm për dysheme - qilima, pllaka, dysheme druri etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
319
Koha e karikimit [min]:
100
Koha e pastrimit [min]:
75
Komandë në pajisje:
Lansuar:
26. 3. 2019
Lartësia [mm]:
10
Lloji i baterisë:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Niveli i zhurmës [dB]:
60
Pastrim automatik:
Automatik
Pesha [kg]:
3.4
Senzor për rënie:
Trashësia [mm]:
335
Volumi i qeses [L]:
0,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE