Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Modul switch Fibaro, 2 x 1,5kW

Kodi i produktit:
180627
EAN:
5902020528289
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGS-222
Lansuar:
10. 11. 2015
Prodhuesi:
Fibaro

Si të porosisim në Gjirafa50?

91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fibaro e sjell modulin për switch e cila është ndërtuar me 2 hyrje binare për të kontrolluar 2 lidhje të pavarura në të njëjtën kohë me fuqi maksimale 1.5kW. Aksesori ju mundëson kontroll lokal me wireles dhe me një buton ju mundëson të kontrolloni disa pajisje, të lidhni ato, të kryeni veprime automatike dhe të kontrolloni konsumimin e energjisë elektrike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902020528289
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGS-222
Lansuar:
10. 11. 2015
Prodhuesi:
Fibaro
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE